Політика конфіденційності

Вступ і загальні положення

У Поінтлото1 ми прагнемо захищати і поважати вашу конфіденційність і підтримувати впевненість і довіру наших клієнтів.

У цьому Повідомленні про конфіденційність пояснюється, як і для чого збирається ваша особиста інформація, чому вона збирається і як вона зберігається в безпеці.

Які види особистої інформації ми збираємо

Ми збираємо особисту інформацію, коли ви взаємодієте з нами та користуєтеся нашими послугами. Іноді ця інформація надається нам вами – наприклад, коли ви вперше реєструєтесь і коли ви користуєтесь нашими продуктами або зв’язуєтесь з нами. Іноді треті особи або загальнодоступні джерела надають нам інформацію про Вас.

Чому ми збираємо Ваші персональні дані та на якій підставі

Ми визнаємо довіру і впевненість, яку наші клієнти надають нам як постачальнику послуг. У свою чергу, Поінт Лото відкрито заявляє про те, чому ми збираємо ваші дані. Перш за все, збір вашої інформації необхідний для надання вам послуг і продуктів, які ви хочете.

Крім того, ваші дані використовуються для персоналізації і поліпшення вашого досвіду використання наших послуг, а також для того, щоб час від часу зв’язуватися з вами з важливою інформацією. У деяких випадках нам необхідно збирати та використовувати вашу інформацію для дотримання вимог законодавства. Відповідно до законів про захист даних, ми також повинні визначити конкретну законну підставу, на якій ми обробляємо вашу особисту інформацію. Ми покладаємося на різні підстави для різних видів обробки.

Файли кукі та подібні технології

Веб-сайти та Додатки Поінтлото1 використовують файли cookie для різних цілей:

  • для визначення бажаної мови Власника рахунку, щоб її можна було автоматично вибрати, коли Власник рахунку повертається на Веб-сайт;
  • для забезпечення того, щоб ставки, зроблені Власником рахунку, були пов’язані з купоном ставок Власника рахунку та його Акаунтом;
  • для забезпечення отримання Власником рахунку будь-яких бонусів, на які він має право;
  • для аналізу трафіку Веб-сайту, щоб дозволити Поінтлото1 зробити відповідні поліпшення.

Більш детальну інформацію можна знайти в нашій Політиці щодо файлів кукі.

Коли ми ділимося вашою особистою інформацією

Ми не передаємо вашу особисту інформацію третім особам за межами Поінтлото1 в маркетингових цілях. Однак існують обставини, коли ми ділимося Вашими персональними даними з іншими компаніями Поінтлото1, з третіми особами, які надають Вам послуги від нашого імені, а також з іншими третіми особами в ході виконання наших юридичних зобов’язань. Інші приклади, коли ми передаємо вашу особисту інформацію, включають в себе, коли ми вступаємо в будь-який вид злиття або продажу бізнесу. Навіть коли ми передаємо вашу особисту інформацію, ми гарантуємо, що вона буде використовуватися тільки для цілей, зазначених у цій політиці.